7 Zář by info@ricanek.cz

PŮJČOVNA

Nabízíme ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu mikrobus a minibus osobní vozy VOLKSWAGEN T5 / T6 převážně v 9ti místném provedení a LONG verzi. Naše vozy jsou připraveny vyjet i za hranice naší republiky, mají dálniční známku pro ČR a veškerá potřebná pojištění, jak zákonné, tak i havarijní..
V uvedených cenách u každého vozu je zahrnuto kompletní pojištění s 10% spoluúčastí, na přání zákazníka můžeme vůz pro danou výpujčku přepojistit na 5% spoluúčast, cena pronájmu se pak zvýší zhruba o cca. 100,-/den dle konkrétního vozu
Neváhejte nám napsat, nebo zavolat, aby jste se informovali o momentálně aktuálních slevových akcích na vybrané vozy, rádi Vám je poskytneme a promítneme v ceně ( jednáme seriozně, každému zákazníkovi promítneme do ceny naše aktuální slevové akce, nejednáme jako velké řetězce… )
Kauce na naše vozy jsou 15-30.000,-Kč dle typu vozu a jsou splatné v hotovosti ( případně předem zaslané na náš B.Ú. ) vždy při vyzvednutí vozu, společně s platbou za pronájem. V případě stálého zákazníka kauci nepožadujeme.
V ceně pronájmu u každého vozu / DEN je obsaženo zdarma 200 Km – po ujetí více Km bude při vrácení vozu doúčtováno +3,- Kč / 1Km.